ולפמן. אבן דרך בפיתוח.

ולפמן. ותק ואמינות.

לחברת “ולפמן תעשיות” חלק נכבד בפיתוח הארץ ובניינה כבר למעלה מ-90 שנה. החברה הוותיקה חרטה על דגלה את ערכי המצוינות וההקפדה על איכות המוצר, תוך שמירה על איכות הסביבה ומחויבות של כל עובדיה וממנהליה לסטנדרטים הגבוהים ביותר של בטיחות בעבודה, הקפדה על תקנות ונהלים מקצועיים ושמירה על בריאות תעסוקתית. עם לקוחותיה נמנים קבלני ביצוע של עבודות בתחום התשתית הציבורית, וכן לקוחות מוסדיים, בהם רשויות המדינה ויחידות הסמך שלהן, חברות ממשלתיות וחברות בת ממשלתיות, רשויות מקומיות ותאגידים הנמצאים בשליטתן. חברת ולפמן זוקפת ללקוחותיה חשיבות עליונה ורואה בשביעות רצונם יעד מרכזי, המדריך אותה בכל פעילותה ובעיקר במתן שירות אמין, מקצועי ויעיל, על פי דרישות הלקוח והפרויקט, צרכיו וציפיותיו.

מצוינות בתעשייה ללא פשרות.

לחברה שני מפעלים, האחד בחיפה – המפעל הוותיק המשתרע על שטח של כ- 23,000 מ”ר ובו גם שוכנים משרדיה הראשיים של החברה. המפעל השני באשקלון – מפעל מודרני, מהמתקדמים מסוגו בעולם אשר נחנך בשנת 1992 ומשתרע על שטח של למעלה מ- 90,000 מ”ר. בחברה מועסקים כ- 270 עובדים במחלקות: ייצור, שיווק ומכירות, וכן, מחלקות למתן שירותי הנדסה ושירותי שדה, המספקות תמיכה וסיוע בשלבי התכנון והביצוע. הנהלת החברה מייחסת חשיבות ישום מלא ואקטיבי/פעיל אחר הוראות החוק, התקנים וכללי המקצוע המקובלים.

ולפמן. תמיד בחזית הטכנולוגיה.

במשך שנות פעולתה, ולפמן העמיקה והרחיבה את פעילותה לתחומים רבים ומגוונים של מוצרי בטון לתחומי התשתיות, הפיתוח והבנייה. החברה מתעדכנת תדיר בהתפתחויות הטכנולוגיות בענפים הרלוונטיים ומתהדרת במחלקת הנדסה כחול-לבן, העוסקת בפיתוח מוצרים חדשים. רוב חברי הצוות המקצועי הינם אקדמאים בתחומים הרלוונטים, ומהווים נדבך חשוב להצלחתנו. לכן אנו גאים בהם ושוקדים על טיפוחם המתמיד. מנהרות התשתית של הדר בחיפה, ומתקני הסקייט פארק הנם דוגמה מצוינת לפרויקטים, בהם אתרה מחלקת ההנדסה של החברה צרכים מיוחדים ופיתחה עבורם מתקנים ופתרונות אבזור חדשניים. עיקר עיסוקה ומומחיותה של “ולפמן” בייצור ושיווק מגוון רחב של מוצרים מבטון, בטון מזוין ובטון משולב עם חומרים נוספים.
לחברה מגוון של מאות מוצרים הנחלקים לשתי קבוצות עיקריות:
מוצרים המיועדים להתקנה תת קרקעית, כגון: צינורות, תעלות, מובלים מלבניים, תאי בקרה, תחנות שאיבה, צינורות דחיקה, אלמנטים למינהור, מפרידי שומנים ומפרידי שמן ודלק. הקבוצה השנייה כוללת מוצרים אדריכליים לפיתוח ולבנייה, בהם אלמנטים לקירות תומכים, אבני ריצוף,אבני שפה , אריחי חיפוי, אבני תיחום, מדרגות, ריהוט גן וריהוט רחוב, גרמי מדרגות ומוצרים מיוחדים במחלקת הבטון האדריכלי. לאור תמורות שחלו בענפי התשתיות והבניה, החלטנו לתכנן ולייצר במפעלינו מוצרים אשר באופן מסורתי היו נבנים באתרי העבודה כדוגמת אלמנטים למיגון, חדרי בטחון, מקלטים, חדרי טרנספורמציה, תחנות שאיבה, אלמנטים מיוחדים וחיפויים לבניה בבטון אדריכלי ועוד.